fb iconemail iconphone icon

WĘGIERSKA BIESIADA W EGERZE
 
Kulinarna Wizyta u Bratanków
 
DZIEŃ 1 (czwartek)
9.30: wyjazd z Polski w stronę Węgier
 
15.30 –przejazd klimatyzowanym, nowoczesnym autokarem do Budapesztu (w drodze do Budapesztu, w autobusie podany zostanie poczęstunek.
 
16.00 – 17.30 – czas na pierwszą atrakcje. Zapraszamy Państwa na rejs statkiem po Dunaju - w czasie którego będziecie Państwo mogli podziwiać wspaniałą panoramę Budapesztu z wycieczkowego statku, audio przewodnik w języku polskim dla każdego, poczęstunek węgierską palinką (destylatem owocowym) i węgierskimi przekąskami.
 
17.45 – 20.00 – przejazd do 3* hotelu Korona w  Egerze w północno wschodnich Węgrzech. Zameldowanie się w hotelu czas na odświeżenie. 
 
20.00 – 22.00 –kolacja w piwnicach Narodowego Muzeum Wina, połączona z degustacją win węgierskich – podany zostanie prawdziwy węgierski gulasz, sałaty, pieczywo i deser – tradycyjny tort z Egeru. 
 
22.00 – 1.00 D – wyjście (dla chętnych) do klubu tanecznego (spacerem, ok. 15 min z Hotelu). Klub zostanie zarezerwowany tylko dla naszej grupy. Do dyspozycji gości bilard, piłkarzyki, dart. Muzyka – DJ-a oraz Open Bar.  
 
LUB (opcjonalnie, do wyboru). 
 
22.00 – 1.00 Impreza z DJ-em w hotelowej restauracji.  
 
 
 
 
DZIEŃ 2 (piątek): 
 
śniadanie w hotelu
9.30 – 13.00 – wyjazd do termalnych kąpielisk – kompleksu leczniczych basenów termalnych. 
 
13.00 – 16.00 – lunch w hotelu i czas wolny
 
16.00 – wyjazd do winnic Egeru. W winnicach spędzimy całe popołudnie i wieczór i zabawimy się pysznie do późnych godzin wieczornych. Wśród atrakcji znajdą się: 
 
• zwiedzanie winnic i piwnic w przewodnikiem, który opowie o tradycji i historii wytwarzania win w Egerze w tym słynnego Egri Bikavera,
 
• Węgierska biesiada przy ognisku; pieczona świnia mangalica, pieczony baran, kocioł rybnego bograczu i wielka beczka (lub dwie, lub trzy!) doskonałego Egerskiego wina – będziemy biesiadować i wznosić toasty do woli!  
 
• Muzyka na żywo – tradycyjna muzyka węgierskich gór – cygańskie czardasze i ludowe pieśni żywiołowo wykona grająca na żywo kapela. Tańce i hulanki zdecydowanie wskazane!
 
00.00 - powrót do hotelu.
 
 
 
DZIEŃ 3 (sobota):
 
10.00  - Po późnym śniadaniu wyjazd do Polski. Po drodze w autobusie podany zostanie poczęstunek 
17.00 -  przyjazd do Polski, pożegnanie z uczestnikami i zakończenie wyjazdu.
 
Gwarantujemy pełną koordynację i wsparcie przy realizacji całości wydarzenia
Gwarantujemy wysoki poziom  wyjazdu oraz niezapomniane przeżycia
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem