fb iconemail iconphone icon

Tajlandia-Koch Chang
 
Zielone lasy, rozpościerające się wokół plantacje kauczuku i przestrzeń, jakiej nie znajdziecie Państwo, nigdzie indziej. To typowe cechy wyspy Koh Chang, na której pobyt na pewno będzie obfitował w mnóstwo niezapomnianych wrażeń…!!!
 
Dzień 1
 
-Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku. Prosto z lotniska udamy się do
hotelu. Zakwaterowanie.
-Wieczorem zapraszamy Państwa na ekskluzywną kolację na barce ryżowej, połączoną z pokazem tradycyjnych tańców tajskich po rzece Chao Phraya. Podczas kolacji serwowane będą owoce morza. Po rejsie odbędziemy spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku. Dla chętnych za dodatkową opłatą powrót Tuk Tukami do hotelu.
 
 
 
Dzień 2
 
- Śniadanie. Następnie udamy się w podróż, której celem będzie jedna z najpiękniejszych tajskich wysp- Koh Chang, co oznacza dosłownie „Wyspa Słoni”. We wnętrzu wyspy dominują bujne lasy tropikalne oraz pasma wzgórz, w niektórych miejscach schodzące ku białym, piaszczystym plażom wybrzeża, obmywanym przez krystalicznie czystą wodę. Na Koh Changu zmęczeni słońcem plażowicze mogą odpocząć w cieniu palm kokosowych. Pobyt na tej rajskiej wyspie dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu z nas. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.
- Tego dnia oferujemy  lunch w formie pakietów. 
 
Dzień 3
 
- Śniadanie. Po śniadaniu, zapraszamy Państwa na kilku godzinny wypad na okoliczne tropikalne wysepki z archipelagu Koh Chang. Wyśmienita okazja zapoznania się ze świetnie zachowanymi ekosystemami powstałymi wokół rafy koralowej. Można też zażyć kąpieli w czystej i ciepłej wodzie, a potem poleniuchować na niewielkich piaszczystych plażyczkach. Chętni mogą założyć maski z rurką i podziwiać podwodny świat. Wyprawa odbędzie się szybką łodzią motorową. W trakcie wycieczki będą serwowane przekąski. 
- Powrót do hotelu. Wieczorem czas wolny i korzystania z atrakcji kompleksu hotelowego.
 
 
 
Dzień 4
 
- Śniadanie.
- Dzień wolny, który możecie Państwo przeznaczyć na spacer i rozkoszowanie się urokami wyspy oraz korzystania z atrakcji hotelowych.
 
Dzień 5
 
-Śniadanie.
- Po śniadaniu pojedziemy do wioski słoni, gdzie odbędziemy przejażdżkę na grzbiecie tych przesympatycznych ssaków (2 godziny, połączone z wejściem do wody i natryskiem).
- Powrót do hotelu. Czas wolny.
 
 
Dzień 6
 
- Śniadanie. 
- Czas wolny, który możecie Państwo przeznaczyć na relaks i odpoczynek na plaży. Jako atrakcję dodatkową proponujemy Państwu skorzystanie z masażu w SPA.
 
Dzień 7 
 
- Śniadanie
- Transfer do Bangkoku, ostatnie pamiątkowe zdjęcie, pożegnanie z Tajlandią i powrót do kraju.
 
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem