fb iconemail iconphone icon

Podniebny Piknik
 
SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE
 
 Skok w tandemie z 4000m z instruktorem to najprostszy sposób, aby poczuć sie jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy tylko 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie, ani szkolenie teoretyczne. 
Po krótkim instruktażu Twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Stając na progu samolotu w niepamięć odejdą problemy dnia codziennego, poczujesz uderzenie adrenaliny i hormonów szczęścia. Wszystko, w tej właśnie chwili, się zmieni . Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych emocji, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucia, z którymi się spotkasz, będą cudowne, wspaniałe... po prostu wyjątkowe i z pewnością niezapomniane. Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniupokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h, instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszczeprzez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie 
lądowanie odpowiada już instructor.
 
wspaniałe... po prostu wyjątkowe i z pewnością niezapomniane. Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniupokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h, instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszczeprzez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie 
lądowanie odpowiada już instructor.
 
LOT BALONEM 
 
Mało Ci podniebnych wojaży? Chcesz więcej? Jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować! Przelot balonem zapewni Ci nową gamę odczuć. Nie potrzebujesz żadnych badań, ani przeszkolenia. Wystarczy po prostu tam być. Razem z instruktorem wzbijesz się ponad codzienny zgiełk i będziesz mógł podziwiać piękną panoramę miasta i okolic, jezior, lasów.
 
 
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem