fb iconemail iconphone icon

SKICAMP z  ANDRE  BACHLEDA
 
Na Podhalu jest wielu Gąsienniców, Bachledów czy Obrochtów. Dlatego każda rodzina przyjmowała inny przydomek. U Bachledów Curusiów było tak – dziadek Andrzej, tata – Andrzej i wnuk – też Andrzej. Wszystkich trzech łączyła miłość do nart i do muzyki. 
 
Pragniemy zabrać Państwa w podróż do najmłodszego z rodu Andrzeja Bachledy. Od 1981 roku Andrzej Bachleda „Ałuś” mieszka we Francji, w St. Gervais. Kiedyś zapytany czy przyjeżdża do Paryża, odpowiada – „Proszę pana!  A po co!? Mam w dachu okno, przez które widać Mont Blanc. Czy może być piękniejszy widok!?”. No - fakt.
 
Najmłodszy z Andrzejów był wielką nadzieją polskiego narciarstwa zjazdowego. Odnosił duże sukcesy na alpejskich stokach. Nie pierwszy to taki przypadek kontynuacji rodzinnych tradycji.  Na olimpijskich stokach najmłodszy Andrzej w Nagano zajął piąte miejsce, w Salt Lake City był dziesiąty. Nie można ominąć faktu, iż parokrotnie uplasował się w pierwszej piętnastce Pucharu Świata oraz  dwukrotnie stanął na najwyższym podium Pucharu Europy. 
 
Urodzony w Zakopanem w wieku pięciu lat rozpoczął naukę gry na fortepianie. Na nartach umiał już w tym czasie nieźle szusować. W jednym z wywiadów prasowych powiedział,  że lubi narty, ale muzykę kocha. Na zawody, treningi i zgrupowania jeździł z gitarą: rzecz jasna łatwiej było ją wozić, niż fortepian.  Po dwóch latach nauki, zafascynowany rockiem, zaczął grać  w prawdziwych zespołach. Z pomocą kilku przyjaciół powstała  „The Technicolor Orchestra”,  która przygotowała płytę „Time Ruins”. 
 
Mówiąc krótko: Andrzej Bachleda - polski narciarz alpejski, muzyk (gitarzysta), olimpijczyk, reprezentant Polski i Francji, czterokrotny Mistrz Polski, z którym możesz spotkać się dzięki nam!
 
SKICAMP z Andrzejem Bachledą
Marzenia są piękne, fakty jeszcze piękniejsze
 
Nie ważny jest Twój stopień zaawansowania. SKICAMP  to więcej niż zwykłe szkolenie narciarskie. W ciągu kilku dni poznasz tajniki szkolenia zawodowców. Podniesiesz poziom swojej jazdy na nartach, trenując na wydzielonej i zabezpieczonej trasie pod okiem fachowców. Będziesz szlifować swoje umiejętności w slalomie, gigancie czy nowoczesnej jeździe carvingowej. Zakosztujesz jazdy na tyczkach na alpejskich stokach. Poczujesz buzującą we krwi adrenalinę oraz przyjemność z pokonywania fizycznych barier.
 
SKICAMP  obejmuje: 
 
1. Szkolenie  narciarskie, technika, jazda w różnych warunkach.
2. Odkrycie Alp, jazda w innych stacjach, Megeve, St Gervais, Contamienes, Chamonix, 
    Prazsur arly, Les Seisis.
3. Trening na tyczkach i zawody, do dyspozycji 2 zamknięte stoki treningowe w Megeve.  
    Dlakażdego video i analiza jazdy.
4. Testy nart. 
5. Kolacje i degustacje kuchni lokalnej i kuchni Francuskiej. Dla chętnych  kolacja w górach i
    zjazd nocą.
6. Nocleg w  "Le Royal Roches-Brune" .
7. Mało śniegu to dla nas nie problem. Możemy wybrać się wyżej np. do  Argentiere,
   Courmailleur (Italia)...
8. Zapewniamy przewóz z Lotniska do Megeve.
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem