fb iconemail iconphone icon

Maciej Pol 
 
Maciej Pol to najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu
międzynarodowych Festiwali Sztuki Iluzji, Zdobywca Grand Prix 
na największym Europejskim Festiwalu w Pradze, gwiazda 
specjalnych pokazów w Casablance, Paryżu, Wiedniu , Dubaju, Moskwie…
 
Tajemniczy i niepowtarzalny styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca widownię na całym świecie. Oryginalne, nowoczesne aranżacje, dbałość
o szczegóły i odpowiednia oprawa pozwalają widzowi przenieść się w inny świat - patrzeć oczami dziecka, które nie chce dopatrywać się
jak i dlaczego.
 
 
Maciej Pol wystąpił w ponad 250 programach telewizyjnych w 10 stacjach TV na świecie. Prezentował swoją sztukę min. w takich programach jak: widowiska telewizyjne - Koncert Marzeń, Fronczewski Zaprasza, Magiczny Alfabet wspomnień Jerzego Gruzy, Gwiazdy i Gwiazdki Na Gwiazdkę, teleferie Lato z Czarodziejem, Fabryka Śmiechu i Muzyczne Historie Miłosne.
 
Współpracuje z teatrami, robiąc konsultacje do sztuk teatralnych takich jak NOC LISTOPADOWA reż. Jerzy Grzegorzewski – Teatr Narodowy – Warszawa WIŚNIOWY SAD reż. Maciej Prus - Teatr Narodowy – Warszawa UROCZYSTOŚĆ reż. Grzegorz Jarzyna – Teatr Rozmaitości – Warszawa KRÓL BÓL reż. Karol Stępowski - Teatr Nowy – Warszawa KOTY reż. Wojciech Kępczyński – Teatr Muzyczny Roma – Warszawa i wiele innych.
 
 
 
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem