fb iconemail iconphone icon

WARSZTATY Z EWĄ MINGE
 
 „Sztuka jest dziedziną w której wyobraźnia może przejść wszelkie granice. Moda bywa tym rodzajem sztuki, który musi trzymać się pewnych granic. Moim światem rządzą sprzeczności. Spełnienie czuję wtedy gdy obce sobie struktury wzajemnie współgrają. Z równą pasją rzeźbię przedmioty natury martwe jak i ożywiam przedmiotowość… Tworząc modę inspiracje odnajduję w człowieku. Kształtując przedmioty posługuje się jego światem. Najbardziej cenię niepowtarzalne, twórcze kreacje o wyraźnej konstrukcji… czasami zachwyci mnie naturalna przypadkowość.”
 
 
Ewa Minge - jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i za granicą projektantek. Jej marka jest oryginalna  i wyrazista, nie do pomylenia z żadną inną. Projekty jej autorstwa świetnie sprzedają się w Nowym Jorku i sporej części Europy. Na swoim koncie ma pokazy w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Paryżu, Rzymie, Montrealu, Nowym Jorku. Od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma otrzymała tytuł Next Couture. Projektowała także ubranka dla lalek Barbie. 
 
Ewa Minge  w Polsce pracuje dla stacji telewizyjnych przy wizerunku wielu gwiazd oraz przy różnych dużych produkcjach telewizyjnych. Przez kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Od kilku lat tworzy wizerunek dziewcząt podczas wyborów Miss Polonia i 
 
Elite Model Look. W styczniu 2008 roku miała pierwszy pokaz swojej kolekcji w couture w Paryżu obok Domów Mody Christian Dior i Giorgio Armani, odtąd dwa razy do roku prezentuje swoje kolekcje podczas Paris Fashion Week. Swoje salony posiada w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinku, Katowicach. Swarzędzu.
 
 
  Warsztaty krawieckie powstały z chęci dzielenia się swoją pasją i umiejętnościami przez Ewę Minge z innymi. Celem warsztatów jest podtrzymanie zainteresowania krawiectwem oraz innymi technikami, dzięki którym nasze przedmioty i odzież nabierają szczególnego charakteru, niepowtarzalności.
 
 Organizowane przez nas warsztaty powstały z myślą o osobach
chcących w praktyczny sposób nabyć lub rozwinąć umiejętności
krawieckie w ramach swojego hobby przy boku jednej z największych
projektantek Ewy Minge .
 
  Uczestnicząc w warsztatach będzie można poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, 
wymienić się doświadczeniami oraz co najważniejsze zrealizować ciekawe projekty.
 
  Na zajęciach każdy z kursantów otrzyma przygotowany specjalnie dla niego przez samą Ewę Minge projekt kreacji. Zapewniamy pracę na markowym sprzęcie, bezpłatne materiały oraz dostęp do wszystkich niezbędnych przyborów krawieckich.
 
Uszyte przez każdego kursanta kreacje z metką „Ewa Minge” staną się jego własnością!
 
Na koniec warsztatów zorganizowany zostanie pokaz mody , na którym każdy z uczestników zaprezentuje się w swojej kreacji!
 
 
 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem