fb iconemail iconphone icon

Golden Life
 
ZESPÓŁ GOLDEN LIFE - Zespół legenda, którego nikomu nie trzeba przedstawiać!!
Golden Life to polski zespół muzyczny założony w Gdańsku w 1988.
Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Działają od 20 lat i są niewątpliwie jednym z ważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Ich dorobek muzyczny to przede wszystkim sześć wydanych płyt, wiele nagród (między innymi międzynarodowych), liczne koncerty gromadzące pokolenia słuchaczy. Zespół zdobył główną nagrodę na firmowanym przez MTV Pop Song Bregens Festival w Austrii (Golden Life pokonał wówczas około trzydziestu konkurentów z całego świata!!!). Dwa utwory grupy: Wszystko to co mam i 24.11.94 (singel poświęcony ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej 24 listopada 1994) dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Zespół jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Zespół tworzą:
 
- Karol Skrzyński – perkusja
- Jarosław „Pastyl” Turbiarz – gitary
- Jacek „Bodek” Bogdziewicz – gitara basowa
- Paweł „Smaga” Smakulski – gitara
 
Golden Life jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce. Koncerty Golden Life gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce. "Golden Life” koncertuje nie tylko na polskich scenach, ale również w USA (Nowy York oraz Festiwal Polski w Chicago),Niemczech, Francji, Austrii.
 
 
Ich najnowszy album to „Hello Hello”. Jest to zbiór refleksji dojrzałych muzyków o życiu w czasach „korporacji”- pośpiechu, braku zrozumienia, czasu na refleksje i pustych bibliotek. To krążek pełen emocji i przemyśleń artystów, którzy trwają razem i regularnie koncertują od niemal 19 lat. „Hello Hello” to rock’n’rollowy Golden Life sprzed lat, dynamiczny i charyzmatyczny, jednak w nieco łagodniejszej, dojrzalszej i bardziej przemyślanej wersji. Na singlu promującym płytę znalazł się utwór "Ty i ja". Wszystkich, którzy mają ochotę posłuchać utworów wykonywanych przez "Golden Life" zachęcamy, by kliknęli na poniższe linki:

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem