fb iconemail iconphone icon

SMAK LUKSUSU - DUBAJ

Dubaj to drugie co do wielkości miasto, należące do Emiratów Arabskich, będące krajobrazem nowoczesności oraz jedną z największych atrakcji nad Zatoką Perską. Dubaj oferuje turystom wiele zadbanych plaż, parki rekreacyjno-wypoczynkowe, niezliczoną ilość hoteli, w tym jedyny na Świecie hotel siedmiogwiazdkowy - Burj Al Arab oraz niezwykłe budowle na wodzie, m. in. Palm Island. Pomimo ogromnego postępu w mieście mocno zaznaczona jest także kultura Islamu i w związku z tym znajdziemy w nim wiele historycznych budowli.

 

Lot realizowany będzie liniami Emirates

Ramada Chelsea Hotel to nowoczesny hotel położony w dzielnicy biznesowej Al Barsha. W jego pobliżu znajduje się Mall of The Emirates, centrum handlowe z ponad 700 sklepami i słynnym Ski Dubai. Hotel oferuje swym Gościom: 5 sal konferencyjnych, 5 restauracji, centrum biznesowe, siłownię, sauny, jacuzzi, zewnętrzny basen. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV LCD, mini barek, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, dostęp do Internetu Wi-Fi.

Dzień 1.

Spotkanie grupy na lotnisku Okęcie w Warszawie przy specjalnie przygotowanym stanowisku. Rozdanie dokumentów podróży. Wylot do Dubaju. Przylot do miasta przypraw i złota. Odprawa paszportowa i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie.

Dzień 2

Śniadanie w hotelu. Po posiłku udadzą się Państwo w kierunku najwyższego budynku na świecie – Burj Khalifa. Jedną z ekspresowych wind udadzą się na 124 piętro tego wieżowca, by z lotu ptaka podziwiać niesamowitą panoramę Dubaju. W trakcie wizyty w Burj Khalifa, będą Państwo mogli dowiedzieć się jak przebiegała budowa tego architektonicznego arcydzieła i kto za nie odpowiadał. Lunch.

Po wizycie w najwyższym budynku na świecie przyszła pora na największe centrum handlowe – Dubai Mall! Ponad 1200 sklepów, 160 restauracji i ogromne akwarium – to znaki rozpoznawcze tego miejsca. Po krótkim szaleństwie zakupowym udadzą się Państwo na zwiedzanie miasta podczas którego zobaczymy:
 
• The Palm – słynną sztuczną wyspę w kształcie palmy
• Ulicę Szejka Zayed’a z otaczającymi ją drapaczami chmur
• Jedyny na świecie hotel 7-gwiazdkowy Burj al Arab
• Muzeum Dubajskie
• Suk złota Kolacja.
 
 

 

iPad Challange
iPad Challange to ciekawa i dynamiczna forma zwiedzania Dubaju. Na czym to polega? Państwa grupa zostanie podzielona na mniejsze zespoły, a każdy z nich otrzyma do swojej dyspozycji: mapę miasta, iPada z zainstalowaną aplikacją, bilety na metro oraz tradycyjne łodzie abra.
Aplikacja na tablecie ma formę kwestionariusza, który należy wypełnić. Będą Państwo zatem musieli odpowiadać na pytania, szukać pomocy u lokalnych sprzedawców oraz naszych animatorów, robić zdjęcia konkretnym zabytkom. Poruszać po mieście będą się Państwo metrem oraz łodziami abra.
Ciekawe zadania, nowe technologie, możliwość samotnego przemierzania wyjątkowego Dubaju, limit czasowy – to wszystko na pewno uatrakcyjni Państwa imprezę!
 
Dzień 3.
 
Po śniadaniu udamy się do miejsca unikatowego i wyjątkowego na skalę światową. Będzie to największy na świecie park rozrywki poświęcony konkretnej marce – Ferrari World w Abu Zabi. Obiekt ten został otwarty w 2010 roku a całkowity koszt projektu przekroczył 40 miliardów dolarów. Dach przykrywający Ferrari World zajmuje powierzchnię 200.000 m2 i znajduje się na nim największe na świecie logo Ferrari o wymiarach 65 x 48,5 metra. Spośród 20 wyjątkowych atrakcji znajdujących się w parku warto wymienić:
•Najszybszą kolejkę górską na świecie. Jej wagoniki mają kształt samochodu Ferrari i osiągają prędkość 240 km/h
 
•Kolejkę górską z dwoma torami na jakiej mogą się ścigać dwie drużyny
•Drugą po fabryce w Maranello kolekcję samochodów marki Ferrari
•Wyprawę w głąb silnika Ferrari 599 Lunch zjedzą Państwo w restauracji Il Podio, znajdującej się na terenie Ferrari World.
 
Po południu przyjdzie pora na kolejne atrakcje motoryzacyjne! Zaprosimy Państwa na słynny tor Yas Marina, na którym regularnie odbywają się zawody Formuły 1. W skład całego kompleksu wchodzi m.in. Yas KartZone, czyli tor gokartowy o długości 800 metrów! To właśnie na nim przeprowadzimy dla Państwa specjalne zawody o tytuł najlepszego kierowcy!
Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w specjalnym sprzęt, a nad sprawnością pojazdów będę czuwać dedykowani mechanicy. Czas przejazdu każdego z gokartów zostanie zarejestrowany, a wyniki przekażemy Państwu po zakończonych zawodach. Na najlepszych spośród kierowców czekają pamiątkowe medale oraz puchary.
Po powrocie do hotelu i odświeżeniu się, zabierzemy Państwa na kolację na tradycyjnej łodzi Dhow, z pokładu której będą Państwo mogli podziwiać Dubaj od strony wody!
 

 

Dzień 4
 
Śniadanie w hotelu. Tuż po posiłku przejadą Państwo do portu i udadzą się na ekskluzywny rejs jachtem. W jego trakcie będą Państwo mogli podziwiać Dubaj z perspektywy wody. Lunch podany zostanie na jachcie.
Po południu zapraszamy na Pustynne Safari! To atrakcja, którą trzeba przeżyć będąc w Dubaju! Z hotelu wyjedziemy na pustynię w Land Cruiserach z napędem na 4 koła. Nasi kierowcy pokażą swoje umiejętności jazdy po wydmach i diunach pustynnych. Po przybyciu do obozu beduińskiego zjemy kolację. Podczas kolacji specjalny pokaz tańca brzucha. Będzie można również spróbować fajki wodnej, kawy arabskiej, jazdy po wydmach na snowboardzie, a dla chętnych możliwość udekorowania się henną. Po kolacji powrót do hotelu.
 
Dzień 5
 
Przed wyjazdem na lotnisku otrzymają Państwo pakiety jedzeniowe. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko, odprawa paszportowa i wylot do Polski. Przylot do Warszawy i zakończenie imprezy.

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem