fb iconemail iconphone icon

afro carnavalAfro Carnival
 

Ten elitarny zespół powstał w grudniu 2007 roku z inicjatywy Youssefa Trabelsi - tancerza i choreografa, a także modela i aktora z Tunezji. Artyści „Afro Carnaval" pochodzą z różnych stron świata (Meksyk, Kolumbia, Czechy, Polska) i są profesjonalnymi tancerzami z wieloletnim stażem scenicznym. W swoich pokazach zespół „Afro Carnaval" łączy tańce etniczne i narodowe z profesjonalnymi, współczesnymi technikami rewiowymi i musicalowymi, dzięki czemu ich widowiska są niezwykle spektakularne i oszałamiają nawet najbardziej wymagającą widownię. Zaprosimy Państwa w podróż w czasie i przestrzeni po najbarwniejszych zakątkach globu! Pokażemy Państwu karnawał wielu kultur - od czarnej i pełnej tajemnic Afryki, po królową karnawału - Brazylię!
Zespół „Afro Carnaval” dotarł do półfinału programu „Got To Dance – Tylko taniec”, emitowanego przez TV Polsat. Są związani z Teatrem Buffo, prowadzonym przez Janusza Józefowicza. W trakcie wieczoru zaprezentują się w 3 różnych odsłonach, a także zaproszą Panie i Panów do wspólnej nauki gorącego tańca! Dobra zabawa gwarantowana!

 

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem