fb iconemail iconphone icon

image5 1 mini

Jako element oświetlenia i otwarcia modelu.  Oświetlenie samochodu uzupełnione o światło laserowe. Białe światło żarowe. Oświetlenie punktowe (może być w kolorze). Wyciemnione miejsce postoju samochodu.

image7 mini

Podkreślenie walorów architektonicznych miejsca, zbudowanie uroczystego klimatu oświetleniem i elementami scenograficznymi.
Światło efektowe wydobywające szczegóły wnętrza np. niebieskie/ białe światło ściany i sufit, światło na zewnątrz.

image3 2 mini

O oprawę muzyczną spotkania zadba Formacja Chillsound, wypełniając czas pomiędzy poszczególnymi pokazami scenicznymi i bawiąc Gości po zakończeniu programu.

image5 mini

Lody ogórkowe o smaku jajecznicy i boczku, czy kawior z buraczków to tylko niektóre potrawy, które można spróbować w kuchni molekularnej.

image2 1 mini

Niezwykle widowiskowe, zapierające dech w piersiach show akrobatyczne na szarfach. Proste, estetyczne i białe kostiumy wykonawców, niezwykłe doznania estetyczne i doskonała technika

image4 mini

Relacja fotograficzna, rejestracja wideo, montaż filmu.

image3 mini

Zespół Swing Control tworzą pianista Robert Antkowiak, kontrabasista Leszek Ranz oraz wokalistka Kasia 'K8' Rościńska.

image2 mini

MultiVisual – Kamil Dziliński, Michał Szałucho oraz Tomasz Piotrowski – zespół, który w swoich pokazach łączy sztukę cyrku współczesnego.

image1 mini

Po wejściu do salonu, Goście zobaczą auto przykryte eleganckim, czarnym materiałem. Będzie ono przykuwać uwagę i miło drażnić wyobraźnię skrywając swój styl przed wzrokiem uczestników. Po oficjalnych przemówieniach i powitaniu Gości przyjdzie pora na odsłonięcie auta w asyście hostess.

thumb koncert

Ryszard Bazarnik, to absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie perkusji. Powszechnie znany dzięki swojemu występowi w programie „Mam Talent”.

thumb bebniarskie

Rytm, śpiew i taniec od tysięcy lat towarzyszą ludziom, pomagają im wspólnie wyrzucić negatywne emocje, uzdrawiają relacje między nimi.

thumb wakelominki

Aktywne spędzanie czasu wolnego zwiększa wydzielanie endorfin i serotoniny, a to przecież HORMONY SZCZĘŚCIA i to dzięki nim odczuwamy błogostan, poprawia się nam samopoczucie i odczuwamy zadowolenie z siebie.

girls night thumbs

Girls Bar to profesjonalny bar do obsługi imprez firmowych. To alternatywa dla wszystkich atrakcji eventowych, które pojawiały się do tej pory na imprezach firmowych, konferencjach czy bankietach...!

thumb afro carnaval

Ten elitarny zespół powstał w grudniu 2007 roku z inicjatywy Youssefa Trabelsi - tancerza i choreografa, a także modela i aktora z Tunezji.

thumb zoomba

Proponujemy jedyną w swoim rodzaju imprezę integracyjną w formie profesjonalnych warsztatów tanecznych w rytmie ZUMBA

mini show led

LED SHOW to 3 fantastyczne pokazy ze specjalnie ułożoną choreografią, w wykonaniu trzech rewelacyjnych tancerek.

mini taniec wkielichu

spektakularne show w wykonaniu profesjonalnej tancerki, dodatkowo wzbogacone elementami akrobatyki.

100% muzyki na żywo, niespożyta energia, elektryzujące występy, zespół którego nie może zabraknąć na evencie!

Wciągająca gra w towarzystwie dobrego wina, wyśmienita zabawa, która pobudza zmysły i wprowadza w dobry nastrój. Doskonała atrakcja na eventy.

Wspaniały bawarski krajobraz, ludowe przebrania, pyszne regionalne piwo to największe zalety Okotberfest.

Pragniesz zrealizować swoje największe marzenia? Z nami masz taką możliwość.. Zapraszamy na podniebny piknik.

Zapraszamy na Narciarską Przygodę z Mistrzem Polski Andrzejem Bachledą. To wyjazd podczas którego poczujecie buzującą we krwi adrenalinę.

Chcecie wziąć udział w największych sportowych wydarzeniach? Zapraszamy i gwarantujemy, że taki wyjazd na długo pozostanie w Waszej pamięci…!

Prawdziwy muzyczny kameleon, który swoim występem sprawi, że każda impreza stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna

Marzysz o przygodzie na Morzu… Dostępne w naszej ofercie propozycje rejsów i regat są właśnie dla Ciebie.

Wieczór z magicznym pokazem największego polskiego iluzjonisty.

To nie tylko wyjazd na mecz, to przede wszystkim dobra zabawa i niesamowita przygoda!.

Stylizowana sesja zdjęciowa, pakiet zabiegów SPA, uroczysta kolacja to oferta skierowana do wszystkich Pań, które chcą odpocząć od codzienności…!!

Pragniecie nabyć lub rozwinąć swoje krawieckie umiejętności? Zapraszamy na warsztaty z Ewą Minge – jedną z największych polskich projektantek.

Niepowtarzalny wyjazd do największej europejskiej metropolii. Oferujemy zwiedzanie głównych symboli miasta nie tylko za dnia.

Tych z Państwa, którzy mają ochotę poznać tajniki jednej z najbardziej elitarnej dziedziny sportu zapraszamy do Akademii Golfa.

Chcecie przenieść się do świata filmów Disneya i przeżyć niezapomniane chwile. Serdecznie zapraszamy do dwóch magicznych Parków.

Chcecie poznać nowe miejsca, nowych ludzi, przeżyć niesamowitą przygodę, ale nudzi Was podróż samolotem czy autokarem?

Gorąco polecamy najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe. Z nami będziecie mieli okazję poczuć wyjątkową atmosferę Formuły 1.

Współpracując z tą małą organizacją non-profit patronujemy akcjom charytatywnym.

Niezwykli młodzi muzycy słynący z tego, że potrafią porwać swoją publiczność do świetnej zabawy. Ich występ to gwarancja udanego eventu.

Zespół legenda, którego występ stanowi kulminacyjny moment każdej imprezy.

NAPISZ DO NAS

fb iconemail iconphone icon

Copyright © 2015 - All Rights Reserved   

\

Ten serwis korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Zrozumiałem